Полторак: Нам не потрібні чужі території, але і свою ми нікому не віддамо

17:32, 15 вересня 2017

Київ. 15 вересня. УНІАН. Міністр оборони України Степан Полторак наголошує, що Україні не потрібні чужі території, але і свою ми нікому не віддамо.

Про це він заявив сьогодні під час відвідування Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині, повідомляється на сайті МОУ.

Зазначається, що в рамках українсько-американського командно-штабного навчання "Rapid Trident-2017" Полторак та представники іноземних країн спостерігали за ходом проведення цьогорічних військових навчань.

Міністр оборони України ознайомився з активною польовою фазою навчань, яка проходить на різних ділянках Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

Спостерігаючи за маневрами, Полторак наголосив на важливості та актуальності спільних навчань військовослужбовців Збройних сил України з військовослужбовцями інших країн.

"Вкрай важливо, що ці навчання проводяться і на полі, і на сучасній техніці у класах навчального центру імітаційного моделювання, адже здобути певний рівень професіоналізму без сучасних технологій неможливо", - зазначив мінстр.

Полторак також наголосив, що інфраструктура таких навчальних центрів буде розширюватися.

"Наступні кроки ми пов’язуємо з центрами у Миколаєві, Дніпрі, Гончарівську. Люди мають йти на фронт повністю підготовлені. І завдяки попередньому навчанню у цих центрах, щоби вони були впевнені у своїх силах та вміннях", - повідомив він.

Крім того, міністр оборони України висловив переконання, що противник "більше ніколи не застане нас зненацька". "Ми постійно та наполегливо готуємося і удосконалюємося. В тому числі, за допомогою країн-партнерів. Нам не потрібні чужі території, але і свою ми нікому не віддамо", - підкреслив він.