Із запровадженням посиленого патрулювання рівень вуличної злочинності у Києві знизився майже вдвічі - Нацполіція

17:11, 15 вересня 2017

Київ. 15 вересня. УНІАН. Із запровадженням посиленого патрулювання рівень вуличної злочинності у Києві знизився на 45%.

Як повідомляє прес-служба столичної поліції, про це заявив начальник Головного управління Нацполіції у місті Києві Андрій Крищенко.

Як зазначається, від вечора п’ятниці, 8 вересня, співробітники поліції Києва посилено патрулюють вулиці столиці, зокрема центральну частину міста та місця масового перебування людей.

«На вулиці виведено майже 2000 правоохоронців та військовослужбовців Національної гвардії. Вони знаходилися як на платформах метрополітену, так і у вагонах потягів. Основне завдання працівників було відпрацювання всіх ситуацій, пов'язаних у першу чергу із терористичною безпекою громадян, відпрацювання підозрілих осіб, розкриття злочинів, запобігання злочинам, затримання злочинців, а також осіб, які порушують адміністративні норми», - зазначив керівник столичних правоохоронців.

За словами Крищенка, за ці дні в Києві було зафіксовано зменшення скоєння злочинів.

«Безпосередньо було менше скоєно злочинів на вулиці майже на 45%. Щодо пограбувань: їх скоєно на 40% менше і практично половина від скоєних була розкрита. Також бачимо деякі позитивні тенденції по інших напрямках. Тож відпрацювання буде тривати», - зазначив він.

До складу посилених нарядів увійшли співробітники територіальних управлінь поліції, поліцейські у метрополітені, спецпризначенці, патрульні поліцейські, кінологи зі службовими собаками та нацгвардійці.

Правоохоронці також наголошують на необхідності негайного звернення до поліції у разі виявлення підозрілих предметів або осіб: у таких випадках правоохоронці зможуть миттєво зреагувати і попередити можливе правопорушення або ж запобігти трагедії.