З 17 вересня усі послуги у сфері безпеки дорожнього руху надаватиме патрульна поліція –Князєв

16:36, 15 вересня 2017

Київ. 15 вересня. УНІАН. З 17 вересня до компетенції Департаменту патрульної поліції України відходить функція надання господарських та адміністративних послуг у сфері безпеки руху на дорогах України.

Про це повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв сьогодні під час робочої наради з керівниками Департаменту та регіональних підрозділів патрульної поліції, інформує прес-служба Нацполіції.

Відтепер до компетенції Департаменту патрульної поліції буде відноситись також і контроль за безпекою дорожнього руху під час пасажирських та вантажних перевезень, їх супроводження та оформлення усіх необхідних на це документів.

Крім того, патрульна поліція надаватиме послуги з розроблення і видачі в установленому порядку дозволів та погодження маршрутів руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів. Контроль за такими перевезеннями у обласних центрах здійснюватимуть патрулі у містах, а під час міжрегіональних перевезень – Департамент патрульної поліції.

На сайті Департаменту патрульної поліції з’являться нові розділи з необхідною інформацією про надання окремих адміністративних та інших послуг для населення.

Для інформування перевізників на офіційних ресурсах буде розміщено інформацію про графік перевірок діяльності перевізників.