Європейські партнери підтвердили готовність виділити Україні на створення Фонду енергоефективності 120 млн євро - Гройсман

16:18, 15 вересня 2017

Київ. 15 вересня. УНІАН. Європейська комісія і уряд Німеччини підтвердили готовність виділити Україні на створення Фонду енергоефективності 120 млн євро.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час брифінгу за підсумками зустрічі з віце-президентом Європейської комісії Марошем Шефчовічем.

«Європейський Союз, як і передбачалося, виділяє до 100 млн євро для функціонування цього якісного механізму... Крім грошей ЄС, є ще внесок Німеччини - це 20 млн євро», - сказав Гройсман.

За словами прем'єра, цей фонд стане єдиним майданчиком, який залучатиме фінансування для цілей енергомодернізації економіки України.

«На сьогодні створено платформу, яка залучатиме гроші з різних фундацій для створення якісного інструменту для швидкої енергомодернізації. Це дуже системне рішення, оскільки раніше в Україні не було такої платформи, а були лише окремі програми», - додав Гройсман.