НАЗК викликала депутата Добродомова для ознайомлення з адмінпротоколом про порушення вимог щодо сумісництва

15:36, 15 вересня 2017

Київ. 15 вересня. УНІАН. Національне агентство з питань запобігання корупції викликало народного депутата, позафракційного Дмитра Добродомова для ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення, який стосується питання порушення вимог щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності.

Про це йдеться у повідомленні на сайті НАЗК.

Так, Агентство офіційно повідомило Добродомова про те, що з метою здійснення усіх процесуальних заходів, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення, уповноважена особа НАЗК запросила депутата особисто 20 вересня о 10.00 прибути до Агентства з метою ознайомлення з протоколом про адмінправопорушення.

У НАЗК пояснили, що уповноваженою особою Агентства під час проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік на підставі рішення НАЗК від 22 червня 2017 №235 "Про проведення повної перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки" та рішення НАЗК від 21 серпня 2017 №537 "Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Добродомовим Дмитром Євгеновичем", було виявлено адміністративне правопорушення. Воно пов’язане з корупцією, передбачене частиною першою статті 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності).

Зазначається, що у зв’язку з чим складено протокол про адміністративне правопорушення стосовно нього.

Відповідно до Кодексу про адмінправопорушення особа, стосовно якої проведено перевірку та встановлено факт адмінправопорушення, має особисто ознайомитися з протоколом, а в разі незгоди з його змістом вона має право надати заперечення або додаткові пояснення.

Згідно з процедурою, нагадали у НАЗК, протокол після ознайомлення буде передано на засідання Агентства для прийняття рішення щодо доцільності направлення матеріалів справи до суду.

В подальшому протокол разом із копією рішення НАЗК та іншими матеріалами у триденний термін з моменту його складення надсилається до місцевого загального суду за місцем вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією.