Кабмін не має наміру відкликати на доопрацювання проект держбюджету-2018 після його реєстрації в Раді - Мінфін (доповнена)

14:46, 15 вересня 2017

Новина доповнена довідковою інформацією.

Київ. 15 вересня. УНІАН. Кабінет міністрів України передасть до Верховної Ради повний проект державного бюджету на 2018 рік після його затвердження на засіданні уряду і не має наміру відкликати документ відразу після його реєстрації в парламенті.

Про це сьогодні заявила журналістам перший заступник міністра фінансів Оксана Маркарова.

«Востаннє так було позаминулого року. Минулого року і цього - це чітка позиція прем'єр-міністра та Міністерства фінансів - не тільки сам бюджет має бути прозорим, чітким і зрозумілим, а й процес його розгляду», - сказала Маркарова, відповідаючи на питання, чи не планує Кабмін відкликати проект держбюджету на доопрацювання після його реєстрації в Раді.

«Я впевнена, що ніхто не буде відкликати. Ми готуємося до повної процедури розгляду у Верховній Раді, яка показала свою ефективність», - відзначила Маркарова.

Як повідомляв УНІАН, за словами прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, проект держбюджету на 2018 рік, що перебуває на розгляді уряду з 6 вересня, буде внесено до Верховної Ради сьогодні, 15 вересня.

Пріоритетними для Кабінету міністрів реформами глава уряду назвав перетворення в судовій, пенсійній, медичній сферах, в освіті та управлінні державною власністю.

Міністерство фінансів в липні розпочало роботу над проектом держбюджету на 2018 рік на базі середньострокової бюджетної резолюції на 2018-2020 роки з прогнозованими показниками зростання економіки в 3%, 3,6% і 4%.