Порошенко анонсує підвищення зарплат рятувальникам на 1 тис. грн

13:51, 15 вересня 2017

Київ. 15 вересня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко анонсує підвищення зарплат рятувальникам на 1 тис. грн.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Порошенко повідомив під час урочистих заходів з нагоди Дня рятівника сьогодні у Київській області.

За його словами, під час нещодавнього засідання РНБО, де був розглянутий проект держбюджету оборонно-безпекового комплексу на 2018 рік, було прийнято рішення збільшити фінансування Державної служби з надзвичайних ситуацій.

«Було прийнято рішення виділити в цих обмежених умовах майже неможливу суму – додатково ще 1 млрд грн», - заявив він.

Порошенко зауважив, що кошти будуть спрямовані, в тому числі, на підвищення грошового забезпечення. «Бо цифри, які були представлені, були абсолютно неприйнятні, – що рятівники отримують меншу заробітну платню, ніж інші спеціальні підрозділи, ніж інші офіцери в погонах», - зауважив глава держави.

«Я дякую прем’єр-міністру, іншим міністрам, які знайшли можливості обмежити свої видатки на поточний рік і перерозподілити видатки 2018 року, зробивши видатки Державної служби з надзвичайних ситуацій наряду зі Збройними силами України першим пріоритетом держави, першим пріоритетом президента, уряду. І я сподіваюся, що таку саму одностайність виявить і Верховна Рада», - заявив він.

«Збільшується грошове забезпечення рятувальників, лише за попередніми розрахунками, оплата кожного рятувальника буде збільшена більш як на тисячу гривень. Це вже друге в цьому році підвищення, нехай не таке високе, як хотілося, але це точно демонструє, що ми разом рухаємося в правильному напрямку», - додав глава держави.