У Британії закликали Україну подвоїти зусилля у боротьбі з корупцією напередодні візиту міністра у справах Європи

12:02, 15 вересня 2017

Київ. 15 вересня. УНІАН. У Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії закликали Україну подвоїти зусилля у боротьбі з корупцією напередодні візиту міністра у справах Європи та Америки сера Алана Данкана.

Як йдеться у повідомленні на сайті британського уряду, Данкан відвідає Україну через два місяці після проведення Лондонської конференції з питань українських реформ.

Він проведе зустрічі з представниками уряду України, зокрема, віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванною Климпуш-Цинцадзе. Також він зустрінеться з кримськими правозахисниками, щоб дізнатися про ситуацію з дотриманням прав людини в Криму, яка продовжує погіршуватися після незаконної анексії півострова Росією.

Він має намір запевнити, що уряд Великої Британії продовжить підтримувати народ і уряд України у впровадженні політичних і економічних реформ.

Напередодні візиту Данкан зазначив: "Мені надзвичайно приємно здійснити свій перший візит до України і я з нетерпінням чекаю на дискусії за результатами роботи над пріоритетними реформами, про які ми говорили на Лондонській конференції з питань реформ в Україні. Очевидно, що безпека і успіх України мають велике значення для Британії, Європи та всього світу. Я закликаю українську владу подвоїти зусилля для втілення широкої програми змін з акцентом на подоланні корупції, пенсійній і медичній реформах, а також реформі судової системи".

"Моє послання до народу та уряду України полягає в тому, що ми стоїмо з вами пліч-о-пліч у відстоюванні суверенітету та територіальної цілісності вашої держави. Хочу запевнити, що з виходом Британії зі складу Євросоюзу наша політична та практична підтримка не зменшиться. Ми залишаємось прибічниками України у довгостроковій перспективі і повністю підтримуємо її шлях до більшої інтеграції з Європою", - наголошує Данкан.

"Я також зустрінусь із кримськими правозахисниками для обговорення ситуації з правами людини в Криму, яка продовжує погіршуватись. Велика Британія не визнає і не визнаватиме незаконну анексію Кримського півострова Росією. Крим – це Україна", - підсумував Данкан.