СБУ запобігла контрабанді в Україну психотропних речовин вартістю 1,5 млн грн

11:12, 15 вересня 2017

Київ. 15 вересня. УНІАН. Співробітники Служби безпеки України спільно з Національною поліцією та прокуратурою запобігли контрабанді в Україну психотропних речовин на суму майже 1,5 млн грн.

Як повідомляє прес-центр СБУ, оперативники спецслужби затримали двох кур’єрів на одному з пунктів пропуску на Львівщині.

«Під час огляду автомобіля було виявлено 6 тис. психотропних пігулок, прихованих під днищем машини. За інформацією СБ України, наркоділки ввозили партії МДМА раз на три місяці», - зазначають в СБУ.

Правоохоронці встановили, що наркоділки замовляли в одній з країн Європи психотропну речовину МДМА (метилендиоксиметамфетамин), яку реалізовували у Київській та Одеській областях.

Наразі у рамках відкритого кримінального провадження за ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) у Києві та Одесі відбуваються обшуки за місцем проживання двох встановлених організаторів контрабанди психотропів.

Планується розпочати кримінальне провадження за ст. 305 КК України (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів).