Порошенко сподівається на оборонну допомогу США

11:02, 15 вересня 2017

Київ. 15 вересня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко сподівається на оборонну допомогу США для посилення української обороноздатності.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час виступу на 14-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) у Києві.

«Наша зустріч (в період проведення Генасамблеї ООН в Нью-Йорку)… Я сподіваюся, що це буде не просто якесь оборонне озброєння, хоча це істотно збільшить нашу оборонну спроможність. Ми ні на кого не хочемо нападати, але ми підтверджуємо факт, що агресору доведеться платити набагато дорожче, якщо вони зламають Мінські угоди і підуть на нас. Я президент миру, ми хочемо миру. І ось чому ми зосереджені, щоб сприяти нашому дворічному плану щодо миротворців на всій території окупованого Донбасу разом з контролем над українсько-російським кордоном, щоб не було припливу російських військовиків», - сказав Порошенко.

Як повідомляв УНІАН, 12 вересня у штаб-квартирі Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку відкрилася 72-а сесія Генеральної асамблеї ООН. 19 вересня розпочнеться тиждень високого рівня.

Порошенко має намір представити на Генасамблеї ООН ідею розгортання миротворчої місії на Донбасі.

Також він анонсував, що під час візиту до США проведе переговори з представниками Пентагону.