Президент ЄБРР відзначив прогрес в реалізації реформ в Україні

20:05, 14 вересня 2017

Київ. 14 вересня. УНІАН. Україна рухається в правильному напрямку розвитку, а прогрес реформ заслуговує на посилену увагу.

Як повідомили у прес-службі уряду, про це заявив президент Європейського банку реконструкції та розвитку Сума Чакрабарті під час зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом сьогодні, 14 вересня, у Києві.

Зокрема, президент ЄБРР наголосив, що повернення України до економічного зростання – це дуже добрий знак. «Думаю, що це дуже добра новина. Ще багато необхідно зробити і пройти довгий шлях до відновлення, але Україна рухається (по цьому шляху)», - сказав Чакрабарті.

Він також підкреслив, що Україна залишається серед країн – найбільших об’єктів інвестування Банку. Керівництво ЄБРР розраховує на успішну реалізацію низки вже започаткованих спільних проектів – в приватному секторі, в газовій сфері, сфері муніципального та залізничного транспорту, а також в сфері реформування великих державних компаній.

«Ми віримо в Україну як один з наших найбільших ринків. Це є потужним сигналом для інших інвесторів», - додав Чакрабарті.

У свою чергу Гройсман підкреслив, що взаємодія уряду з ЄБРР - дуже активна, остання зустріч відбулася в липні поточного року під час економічного форуму в Лондоні, присвяченого Україні.

«Ми зацікавлені в активізації співпраці та збільшенні обсягів та кількості проектів, які можуть бути реалізовані в Україні», - сказав очільник уряду.