Київрада затвердила договір на проведення фіналу ліги чемпіонів УЄФА в Києві

18:51, 14 вересня 2017

Київ. 14 вересня. УНІАН. Депутати Київської міської ради затвердили договір на проведення фінального матчу ліги чемпіонів УЄФА 2017/2018, укладений 12 червня 2017 р між громадською спілкою «Федерація футболу України» в особі генерального секретаря Юрія Запісоцького з однієї сторони та Київрадою в особі Київського міського голови Віталія Кличка з іншої сторони.

Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення проголосували 80 з 82 зареєстрованих в залі депутатів Київради.

Таким чином депутати підтвердили уповноваження Кличка на підписання названого документу та підтвердили зобов'язання міста перед УЄФА.

Також в рішенні йдеться, що проект Договору Федерація футболу отримала від УЄФА. Цей проект узгоджувався в структурах КМДА з кінця 2016 року. Було напрацьовано певні зауваження, які наразі вже враховані в остаточному варіанті договору.

У поясненні до сьогоднішнього рішення Київрада говорить, що реалізація деяких зобов’язань проекту договору, наданого на підписання, залежить від рішення депутатського корпусу.

«Зокрема щодо надання приміщень без плати за користування, фінансування деяких заходів за рахунок приймаючого міста (офіційної вечері), використання інтелектуальної власності приймаючого міста, його імідж, брендинг, логотипи тощо для, зокрема, комерційного використання і т.п.», - йдеться в документі рішення.

Як повідомляв УНІАН, заступник київського міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів сьогодні на брифінгу повідомив, що на організацію та проведення в столиці України фінального матчу Ліги чемпіонів УЄФА 2017-2018 року, який відбудеться в травні наступного року, Київрада планує виділити близько 25 млн грн.