У Кропивницькому у міській лікарні № 2 відкрили відділення гемодіалізу, яке розраховане на 60 пацієнтів

18:18, 14 вересня 2017

Кропивницький.14 вересня. УНІАН. У Кропивницькому відкрили відділення гемодіалізу комунального закладу «Міська лікарня № 2 ім. Святої Анни», яке розраховане на 60 пацієнтів.

Як повідомляє кореспондент УНІАН, сьогодні, 14 вересня, у приміщенні колишнього пологового будинку № 2 відкрили відділення амбулаторного гемодіалізу комунального закладу «Міська лікарня № 2 ім. Святої Анни».

Участь в офіційному відкритті взяли очільники області та міста.

Зазначається, що німецька компанія «Фрезеніус Медікал Кер Україна» надала в безкоштовне користування обладнання та встановила за власні кошти дизельний генератор. Про це зазначила начальник управління охорони здоров’я Оксана Макарук.

«Загалом ми маємо понад 16 мільйонів гривень інвестицій у відділення гемодіалізу від німецької компанії та кропивницьких меценатів. За кошти міського бюджету територія закладу була приведена до належного санітарного та естетичного вигляду. Працюватиме відділення у дві зміни, розраховане воно на 60 пацієнтів. Медперсонал пройшов стажування у Черкасах та в обласній лікарні», - підкреслила Макарук і додала, що запрацює відділення з наступного тижня.

У відділенні встановили 11 апаратів для гемодіалізу, обладнання для фільтрування та очищення води, крісла для забору донорської крові.