Єлісєєв закликав німецьких політиків не робити заяв, які не сприяють припиненню агресії РФ в Україні

18:11, 14 вересня 2017

Київ. 14 вересня. УНІАН. Заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єліссєв закликав німецьких політиків не робити заяв, які не сприяють припиненню агресії Російської Федерації в Україні.

Про це заступник глави АП повідомив Reuters під час перебування у Берліні.

Видання нагадує, що у понеділок міністр закордонних справ Німеччини сказав, що європейські санкції, запроваджені стосовно Росії через її роль у кризі в Україні, повинні бути знятими поступово із встановленням режиму припинення вогню.

Водночас, Єлісєєв сказав, що санкції повинні залишатися чинними до того часу, поки Мінська угода не буде виконана повною мірою.

"Саме тому, ми хочемо, аби всі німецькі політики зберігали пильність і не спекулювали, не робили будь-яких безвідповідальних заяв, які не зупинять агресію, але, в противагу цьому, заохочуватимуть та спонукатимуть країну-агресора", - наголосив він.

Джерело: http://www.reuters.com/article/us-ukraine-crisis-germany/ukraine-gives-cautious-welcome-to-putins-peacekeepers-offer-idUSKCN1BP1YM?il=0

Як повідомляв УНІАН, міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Ґабріель запропонував скасувати санкції проти Російської Федерації, введені через агресію на території України, після встановлення режиму тиші на Донбасі.

Глава МЗС ФРН однозначно позитивно прокоментував пропозицію російського президента Володимира Путіна направити на схід України «блакитні шоломи» ООН. На думку керівника німецького МЗС, «у російському підході стався поворот», і що Москва посилає Заходу «сигнал», який не слід «легковажно» ігнорувати.

За словами Габріеля, немає сенсу чекати, коли буде виконано Мінські домовленості, і тільки після цього знімати санкції.

«Давайте, щонайменше, доб'ємося встановлення режиму тиші і відведення важких озброєнь, а потім як винагороду скасуємо санкції і допоможемо у відновленні сходу України», - запропонував глава німецького МЗС.