Київрада надала статус скверу 10 земельним ділянкам та ще дві ділянки оголосила парками

18:03, 14 вересня 2017

Київ. 14 вересня. УНІАН. Київрада надала статус скверу 10 земельним ділянкам та ще дві ділянки площами близько 8 та 6 га оголосила парками.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідні рішення було прийнято сьогодні на засіданні сесії Київради.

Так, статуси парків з подальшим благоустроєм отримали 8,15 га на Дніпровській набережній у районі затоки Берковщина у Дарницькому районі, а також 5,9 га між вулицями Урлівська, Дніпрова, Івана Бойка, Здолбунівська навколо озера Жандарка у цьому ж районі.

Скверами оголошено: 0,35 га на вул. Тімірязівській, 66 в Печерському районі;

0,28 га по просп. Оболонському, між будинками №28-Б та №28-В;

0,44 га по просп. Оболонському, між будинками №34-Б та №34-І;

0,56 га на вул. Героїв Дніпра між будинками №45 і №51 в Оболонському район;

декілька ділянок загальною площею більше 4,5 тис. кв м на вулиці Зарічній, 45 та проспекті Миколи Бажана у Дарницькому районі,;

1,8 га на вулиці Львівській, 3 у Святошинському районі,

0,45 га на вулиці Щусєва між будинками № 8, 10а, 12а та будинками по вулиці Грекова № 18, 18а, 22, 22а у Шевченківському районі ;

0,42 га на вулиці Жукова, 19-а у Деснянському районі,

0,3 га на вулиці Ревуцького, 36/2 у Дарницькому районі,

0,94 га на розі вулиць Борщагівської, Академіка Янгеля та Політехнічної у Солом'янському районі.

За відповідними ділянками доглядатиме КО “Київзеленбуд”.

Також Київрада оголосила 500-річний дуб , що знаходиться на території Голосіївського району на території урочища «Лиса гора», ботанічною пам'яткою природи місцевого значення.

В документі рішення йдеться, що це найстаріший з дубів Лисої гори, він є частиною не вирубаної Голосіївської пущі, лісу, який за своїми характеристиками не поступається славетній Біловезькій Пущі. Дерево отримало ім’я творця ідеї заповідності, професора Григорія Кожевнікова «Дуб Григорія Кожевнікова»

Клопотання оголосити відповідний дуб ботанічною пам'яткою природи місцевого значення надійшло від Київського еколого-культурного центру. Там повідомили, що дуб перебуває під загрозою, адже вже постраждав від нерозумних туристів, які розкладають багаття на лісовій галявині біля його коренів.