Росія не повинна брати участь у миротворчій місії ООН на Донбасі, тому що є стороною конфлікту - Єлісєєв

17:48, 14 вересня 2017

Київ. 14 вересня. УНІАН. Російська Федерація не повинна брати участь у миротворчій місії Організації Об'єднаних Націй на Донбасі, тому що є стороною конфлікту.

Про це заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв заявив Reuters під час перебування у Берліні.

Єлісєєв, який є радником президента України Петра Порошенка із закордонних питань, сказав, що слова президента РФ Володимира Путіна про те, що розгортання миротворців можливе не лише на лінії зіткнення, були хорошим сигналом, але "диявол криється у деталях".

"На мою думку, як тільки ми розмістимо миротворців ООН, ми зможемо говорити про позитивне досягнення у плані політичного урегулювання ситуації на Донбасі", - сказав Єлісєєв.

"Росія, яка є стороною конфлікту, не повинна брати участі у майбутній миротворчій операції ООН", - наголосив заступник глави АП.

На переконання Єлісєєва, "ця миротворча операція ООН повинна бути розміщеною вздовж усієї окупованої території Донбасу, включно з неконтрольованою частиною українсько-російського кордону".

Джерело: http://www.reuters.com/article/us-ukraine-crisis-germany/ukraine-gives-cautious-welcome-to-putins-peacekeepers-offer-idUSKCN1BP1YM?il=0