У чемпіонаті з вейкбордингу у Києві взяли участь понад 100 екстремалів

17:40, 14 вересня 2017

Київ. 14 вересня. УНІАН. Понад 100 екстремалів зі всієї країни взяли участь у Чемпіонаті України з вейку – «Equity Ukraine Wake Open 2017».

Як повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації, захід тривав 9 та 10 вересня в екстрим-парку «X-Park» на о. Муромця у Києві (парк Дружби народів).

Змагання з вейкбордингу відбувались у трьох версіях: кабельній, катерній і вейксерфінговій. Спортсмени отримали можливість взяти участь у Чемпіонаті світу на Філіппінах, який відбудеться наприкінці вересня цього року.

«Величезна кількість дітей захопилась катанням на дошках. Це означає, що вейкбординг катастрофічно швидко молодіє. І саме наші діти потім їдуть на міжнародні змагання та забирають всі призові місця у своїх вікових категоріях», – розповів на початку змагань президент Української федерації вейкбордингу Юрій Зозуля.

Загалом майстерність на воді продемонстрували 107 спортсменів.

Наймолодшому учаснику було лише 6, а найстаршому 75 років.

На чемпіонаті 7-річна Наталія Мірошниченко потрапила до Книги Рекордів України як наймолодша учасниця змагань із вейкбордингу, а 9-річний Даня Клещар – багаторазовий Чемпіон України та світу 2016 – дивував глядачів виступами: у перший день змагань за катером, у другий – на кільці.

Вперше в історії вейкбордингу України золото на канатній дорозі вибороли: в категорії Pro Women – Анастасія Пономаренко, у категорії Pro Men – Георгій Петриченко. Чемпіонами України 2017 за катером стали багаторазові Чемпіони України Варвара Долініна та Дмитро Массалов.

Чемпіонами з вейксерфу стали Олена Савченкова та Микола Горбунов, категорія Outlaw.