У лікарні Сімферополя відмовилися приймати затриманого напередодні російськими силовиками кримчанина Параламова для зняття побоїв - ЗМІ

16:37, 14 вересня 2017

Київ. 14 вересня. УНІАН. У кримській клінічній лікарні імені Семашка в Сімферополі відмовилися прийняти вивезеного напередодні в невідомому напрямку й знайденого сьогодні побитим кримського татарина Рената Параламова.

Як повідомляє Крим.Реаліі, оформити чоловіка до лікарні й зняти побої намагалися двоюрідний брат Параламова Раїм Адільшаєв із захисником Параламова Емілем Курбедіновим.

Адільшаєв підтвердив, що Параламова, якого виявили 14 вересня на автовокзалі Сімферополя, сильно побили - «до нерухомості».

Напередодні в будинку Параламова пройшов обшук, який силовики назвали «обстеженням і слідчими діями» й після якого, за словами очевидців, люди в масках без розпізнавальних знаків на формі відвезли кримчанина в невідомому напрямку. Адвокат припустив, що «огляд» може бути пов'язаний з релігійною активністю Параламова. Пізніше стало відомо про вилучення книги й ноутбука з будинку Параламова.

Джерело: https://ru.krymr.com/a/news/28735403.html

Як повідомляв УНІАН, 13 вересня в кримському селищі Нижньогірський в будинку Параламова пройшов обшук. За словами його адвоката, Параламова відвезли російські силовики, ймовірно, в управління ФСБ Росії по Криму в Сімферополі.

Активісти повідомили, що Параламов - мусульманин, у нього четверо неповнолітніх дітей, заробляє торгівлею на ринку. Чоловік не мав судимостей.

Російські силові структури поки ситуацію не коментують.

Як повідомив у коментарі УНІАН адвокат Маммет Мамбетов, Параламов сьогодні, 14 вересня, подзвонив з невідомого номера і розповів, що перебуває на автостанції «Восточная» м. Сімферополь. «Його сильно побили, катували електричним струмом і робили негарні речі», - сказав Мамбетов. На уточнююче питання, чи перебував Параламов в ФСБ, співрозмовник агентства відповів: «Так, поліція селища Нижньогірський повідомила, що він з учорашнього дня перебував там».