У центрі Одеси протестувальники перекривали проїжджу частину, вимагаючи розслідування нещодавніх фактів побиття активістів

16:24, 14 вересня 2017

Одеса. 14 вересня. УНІАН. У центрі Одеси протестувальники сьогодні перекривали проїжджу частину, вимагаючи розслідування нещодавніх фактів побиття місцевих активістів.

Як передає кореспондент УНІАН, у четвер кілька десятків людей прийшли на вулицю Єврейську, до адміністративної будівлі Головного управління Національної поліції в Одеській області. У їх числі - Аліна Подолянка (Радченко), Світлана Підпала, а також - колишній лідер місцевої організації «Правого сектора» Сергій Стерненко та інші, які зазнали нападу невідомих.

Присутні вимагали зустрічі з начальником регіонального главку поліції Дмитром Головіним. Зокрема, делегували трьох людей, які мали пройти всередину, проте їх не пустили.

Люди скандували: «Ганьба!», «Банду - геть!».

Потім протестувальники пройшли на вулицю Пушкінську, яка перетинається з Єврейською, і перекрили проїжджу частину. Вони близько 20 хвилин безперервно ходили по дорозі, через що утворився транспортний затор.

Протестувальники пояснили, що таким чином намагаються привернути увагу поліції до вищеназваної проблеми. Однак реакції правоохоронців на те, що відбувається, не було.

Після цього активісти перемістилися до розташованої неподалік будівлі прокуратури Одеської області, куди їм вдалося пройти через громадську приймальню.

З учасниками акції зустрівся прокурор області Олег Жученко, якому вони повідомили про проблеми. Зокрема, зажадали проконтролювати хід розслідування фактів нападу на активістів.

Присутні заявили: коли громадяни бачать, що злочини залишаються безкарними, то перестають довіряти владі, і тоді можуть повторитися відомі по Миколаївській області «врадіївські події», коли місцеві жителі вирішили зайнятися самосудом.

Як повідомляв УНІАН, увечері 11 вересня в центрі Одеси зловмисники побили відому активістку Аліну Радченко (Подолянку), яка є заступником голови міської організації політичної партії «Народний Рух України», постійною учасницею акцій протесту проти мера міста Геннадія Труханова.

24 червня в центрі Одеси зловмисники побили відому активістку - учасницю експертної комісії «Група 2 травня» Світлану Підпалу, яка також публічно виступає проти знищення зеленої зони та забудови узбережжя Чорного моря.

За обома фактами порушено кримінальні провадження, але підозрювані поки не затримані.