Інвестори називають корупцію і популізм рівносильними військовим діям негативними факторами для економіки України - Кубів (доповнена)

13:46, 14 вересня 2017

Новина доповнена після другого абзацу.

Київ. 14 вересня. УНІАН. Інвестори називають корупцію і популізм у сумі рівносильними військовим діями негативними факторами для економіки України, заявив перший віце-прем'єр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів на брифінгу в Києві.

«Корупція і популізм - це ті чинники, які в сумі не менше, ніж військові дії на сході України, шкодять економіці. Про це нам говорять інвестори», - сказав Кубів.

За словами віце-прем'єра, запропонований Литвою «план Маршалла» для України буде ефективним стимулом для продовження реформ і формування якісного бізнес-середовища в країні.

Як повідомляв УНІАН, згідно з опитуванням, проведеним інвестиційною компанією Dragon Capital, Європейською Бізнес Асоціацією та Центром економічної стратегії в серпні-вересні 2017 року, основними бар'єрами для залучення капіталу до України іноземні інвестори в 2017 році, як і минулого року, вважають корупцію і недовіру до судової системи.

Індекс інвестиційної привабливості України в першому півріччі 2017 року за результатами опитування компаній - членів Європейської Бізнес Асоціації досяг максимального значення з 2011 року, становлячи 3,15 бала за п'ятибальною шкалою.