На Сумщині правоохоронці вилучили сурогатного алкоголю на 7 млн грн

13:39, 14 вересня 2017

Суми. 14 вересня. УНІАН. У місті Конотоп Сумської області під процесуальним керівництвом прокуратури області співробітниками податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби викрито незаконне виробництво сурогатного алкоголю на суму понад 7,2 млн грн.

Як повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури Сумської області, незаконне виробництво сурогатного алкоголю із недоброякісної сировини, що могло призвести до масового отруєння людей, виявили 13 вересня.

«Встановлено, що виробники фальсифікату закупляли автомобільний омивач скла в Республіці Молдова, далі шляхом промислового очищення добували спирт, який в подальшому використовували для незаконного виготовлення алкогольних напоїв. За наслідками проведених 13 вересня слідчих дій у складському приміщенні на околиці м. Конотоп виявлено та вилучено майже 45 тисяч літрів сировини для виготовлення алкоголю, розфасованого у 5-літрові пластикові ємності, вартість яких складає понад 7,2 млн грн», - йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби відомства, досудове розслідування за фактом незаконного виготовлення та зберігання з метою збуту підакцизних товарів триває.

Відомості до ЄРДР внесено за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення алкогольних напоїв, тютюнових виробів або інших підакцизних товарів, шляхом відкриття підпільних цехів або з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів, з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров'я людей) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.