«Будівельний Альянс Груп» добудує другу чергу Чернелівського водогону на Хмельниччині за 68 млн грн

13:28, 14 вересня 2017

Хмельницький. 14 вересня. УНІАН. Міське комунальне підприємство «Хмельницькводоканал» вчора, 13 вересня, підписало договір з компанією «Будівельний Альянс Груп» (Хмельницький) на будівництво другої черги водогону від села Чернелівка Красилівського району до Хмельницького загально вартістю 68,16 млн грн.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідна інформація оприлюднена у системі електронних закупівель Prozorro.

Планується збудувати 5 кілометрів водогону зі склопластикових труб. Крім цього, фірма-підрядник повинна пробурити одну артезіанську свердловину на Чернелівському родовищі підземних вод.

Конкурентами на торгах виступили два хмельницькі ПП «Лідер» і ТОВ «Поділля-Інвест Сіті», пропозиції яких були дещо вищими.

За даними відкритих реєстрів, засновником і власником ТОВ «Будівельний Альянс Груп» є хмельничанин Іван Крутилко. На місцевих виборах у 2015 році він балотувався до Хмельницької обласної ради від БПП «Солідарність», але не пройшов.

Як повідомляв УНІАН, у 2015 році ТОВ «Будівельний Альянс Груп» за 32,3 млн грн збудувало 3,1 км другої черги Чернелівського водогону.

Довідка УНІАН. Наразі побудовано 15,7 км Чернелівського водогону, що становить 46,2% від його загальної протяжності. При будівництві водогону впроваджуються новітні технології транспортування води, що дозволить уникнути у майбутньому проблем швидкого замулювання і корозії трубопроводів та зберегти якість питної води.

Чернелівський водопровід на 80% забезпечує водою місто Хмельницький.