В Києві створено КП “Спортивний комплекс “Старт” з статутним капіталом в 10 тис. грн

12:57, 14 вересня 2017

Київ. 14 вересня. УНІАН. В Києві створено КП “Спортивний комплекс “Старт” з статутним капіталом в 10 тис. грн.

Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення проголосували сьогодні на пленарному засіданні сесії 102 з 107 депутатів Київради.

Новостворене КП віднесено до сфери управління Шевченківської райдержадміністрації.

У свою чергу київській міськдержадміністрації доручено затвердити Статут КП “Спортивний комплекс “Старт”.

Виступаючи по цьому питанню голова Шевченківського району Олег Гаряга повідомив, що в разі підтримки рішення буде змога провести вже цього року проектування реконструкції столичного стадіон «Старт», який два роки через суди повертали місту та забирали у забудовника. За його словами, в разі готових проектних робіт, проект реконструкції буде реалізовано.

Як повідомляв УНІАН, стадіон «Старт» був переданий рішенням міськради 2010 р. ТОВ "Голден Хаус" для комплексної реконструкції, будівництва, експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого та багатофункціонального житлово-офісного комплексів з приміщеннями торговельно-розважального призначення та паркінгом. Влітку того ж року ТОВ “Голден Хаус” приватизувало територію стадіону. У 2016 році Господарський суд Києва прийняв рішення про розірвання договору через невиконання умов, зокрема, невнесення інвестицій у передбачений строк.

Судова тяганина щодо збереження стадіону «Старт» та повернення його місту тривала понад 1,5 роки. На сьогодні рішення суду примусово виконане, а спорткомплекс у занедбаному стані повернуто у державну власність.

У червні ц.р. голова Шевченківського району столиці Олег Гаряга презентував меру Віталію Кличку попередній план реконструкції стадіону "Старт". Мер дав доручення розпочати роботи відразу після того, як Фонд держмайна передасть на баланс Київради майновий комплекс стадіону "Старт". Він поставив завдання здійснити реконструкцію до літа 2018 р.

Влада міста розраховує, що до фінансування робіт з реконструкції будуть залучені інвестори. Наразі кошторис робіт невідомий, він стане зрозумілим на фінальній стадії проектування об’єкту реконструкції.