Фракція "Батьківщини" в Київраді просить Кличка розібратися в ситуації щодо обшуку в помешканні депутата Київради

11:50, 14 вересня 2017

Київ. 14 вересня. УНІАН. Фракція партії "Батьківщина" в Київраді звернулась до київського міського голови Віталія Кличка з вимогою розібратися в ситуації з проведенням обшуку в помешканні депутата Київради від їхньої політсили Олександра Березнікова.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив сьогодні на засіданні Київради голова фракції Володимир Бондаренко.

За його словами, фракція вийшла до трибуни через непросте питання - “вчора три депутата (від “Батьківщини”) з різних причин, поки що нам не зовсім зрозумілих, піддалися різноманітним формам тиску, в тому числі це був обшук і інші заходи”.

Бондаренко повідомив, що у квартирі Березнікова діяла військова прокуратура.

“Це була абсолютно спроектована дія”, - заявив керівник фракції в Київраді.

Він також підкреслив, що вчора також було спалено автомобіль депутата облради від їх політсили у Києво-Святошинському районі та відбувся ще один обшук у керівника обласної парторганізації Костянтина Бондарева.

Бондаренко звернувся до київського міського голови з вимогою “розібратися в тому, що вчора відбувалось” по відношенню до депутата Київради Березнікова.

Він звернув увагу, що вчора комісія Київради, яку очолює Березніков, мала провести засідання для розгляду проекту рішення про звернення Київради до Верховної Ради з питань імпічменту президенту. “Це ніякого відношення не має до нині діючого президента, просто є правова прогалина в законодавстві. Це стосується правових основ для проведення імпічменту президенту”, - підкреслив Бондаренко.

Тому він попросив міського голову дати доручення комісії Березнікова провести все ж таки засідання комісії і розглянути відповідний проект рішення, щоб не було затримки з його внесенням до сесійної зали Київради.

На це Кличко відповів, що готовий надати будь-яку допомогу, щоб відстояти права депутатів і взагалі будь-кого.

Після цього депутати фракції “Батьківщина” зайняли свої робочі місця в сесійній залі, залишивши трибуну.