Поліція в окупованому Криму повідомила адвокатів, що кримський татарин Параламов знаходиться в ФСБ, там спростовують цю інформацію

11:28, 14 вересня 2017

Київ. 14 вересня. УНІАН. На даний момент кримський татарин Ренат Параламов, місцезнаходження якого до сьогодні було невідоме, знаходиться в будівлі ФСБ, водночас в головному управлінні ФСБ цю інформацію спростовують.

Про це повідомив адвокат Еміль Курбедінов у прямому ефірі, який він вів на своїй сторінці у Facebook.

«Представники поліції нам повідомили, що Параламов, виявляється, знаходиться зараз у будівлі ФСБ. Увага! Добровільно! З учорашнього дня він добровільно перебуває в будівлі ФСБ, очевидьки, йти не хоче. Йому, напевно, там дуже добре! Зараз ми з колегою Рустемом їдемо до будівлі ФСБ. Я, як його адвокат, який на даний момент представляє його інтереси, якщо він там знаходиться добровільно, тоді попросимо, щоб все ж таки він вийшов з цієї будівлі і попрямував до сім'ї. І все-таки щоб нам розповів, що ж було насправді і чому він добровільно добу не хотів йти з ФСБ», - розповів адвокат.

Тільки що Курбедінов повідомив наступне: «Тільки-но я вийшов з будівлі головного управління ФСБ по Криму. І черговий мені повідомив, що він зв'язався і з минулого зміною, хто був вчора, і повідомив, що таку людину, під таким прізвищем, року народження, взагалі не привозили у ФСБ, ні вчора, ні сьогодні не було. Він сказав, якщо вам повідомила поліція про це, до поліції і звертайтеся».

Як повідомляв УНІАН раніше, місцезнаходження затриманого російськими силовиками кримського татарина Рената Параламова, досі невідоме.

13 вересня, у кримському селищі Нижньогірський в будинку Параламова відбувся обшук.

За словами його адвоката, Параламова вивезли російські силовики, ймовірно, в управління ФСБ Росії по Криму в Сімферополі.

Активісти повідомили, що Параламов - мусульманин, у нього четверо неповнолітніх дітей, заробляє торгівлею на ринку. Чоловік не має судимостей.

Російські силові структури поки ситуацію не коментують.