Київрада сьогодні розгляне питання створення КП “Спорткомплекс “Старт” як невідкладне

11:05, 14 вересня 2017

Київ. 14 вересня. УНІАН. Питання про створення КП “Спорткомплекс “Старт” внесено до порядку денного сьогоднішнього засідання Київської міської ради як невідкладне.

Як передає кореспондент УНІАН, за це проголосували 89 із 99 зареєстрованих в залі депутатів.

Відповідний проект рішення запропонував розглядати сьогодні голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Странніков.

Він пояснив невідкладність розгляду питання тим, що необхідно передбачити відповідне фінансування для роботи КП на наступний рік, а оскільки бюджетний процес над кошторисом столиці на наступний рік вже розпочато, питання треба розглядати невідкладно.

Загалом у проекті порядку денного сьогоднішнього засідання 253 питання, з яких 49 — загальні, 27 стосуються власності і понад 170 — земельних відносин.

Як повідомляв УНІАН, стадіон «Старт» був переданий рішенням міськради 2010 р. ТОВ "Голден Хаус" для комплексної реконструкції, будівництва, експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого та багатофункціонального житлово-офісного комплексів з приміщеннями торговельно-розважального призначення та паркінгом. Влітку того ж року ТОВ “Голден Хаус” приватизувало територію стадіону. У 2016 році Господарський суд Києва прийняв рішення про розірвання договору через невиконання умов, зокрема, невнесення інвестицій у передбачений строк.

Судова тяганина щодо збереження стадіону «Старт» та повернення його місту тривала понад 1,5 роки. На сьогодні рішення суду примусово виконане, а спорткомплекс у занедбаному стані повернуто у державну власність.

У червні ц.р. голова Шевченківського району столиці Олег Гаряга презентував меру Віталію Кличку попередній план реконструкції стадіону "Старт". Мер дав доручення розпочати роботи відразу після того, як Фонд держмайна передасть на баланс Київради майновий комплекс стадіону "Старт". Він поставив завдання здійснити реконструкцію до літа 2018 р.

Влада міста розраховує, що до фінансування робіт з реконструкції будуть залучені інвестори. Наразі кошторис робіт невідомий, він стане зрозумілим на фінальній стадії проектування об’єкту реконструкції.