Віце-президент Єврокомісії Шевчович 15 вересня відвідає Україну

10:20, 14 вересня 2017

Київ. 14 вересня. УНІАН. Віце-президент Європейської комісії з питань Енергетичного союзу Марош Шевчович 15 вересня відвідає з робочим візитом Україну для зустрічей з представниками української влади.

Про це УНІАН повідомили у Представництві ЄС в Україні.

"Віце-президент хотів би обговорити питання прогресу реформ в енергетичному секторі, реформ "Нафтогазу" і транспортування газу. Серед його цілей також пошук шляхів подальшого розвитку співпраці між ЄС та Україною в контексті Енергетичного союзу", - йдеться у повідмоленні.

Шевчович проведе зустрічі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, віце-прем’єр-міністрами Геннадієм Зубком та Володимиром Кістіоном, міністром енергетики Ігорем Насаликом та міністром закордонних справ Павлом Клімкіним. Також він розгляне питання реформ в енергетичному секторі з членами Комітету Верховної Ради з питань енергетики та головою правління НАК “Нафтогаз України” Андрієм Коболєвим.

Напередодні візиту Шефчович заявив: “Європейський Союз рішуче підтримує реформи України в енергетичному секторі. Вони є ключовими для модернізації економіки. Від них виграють як споживачі, так і підприємства. Я чекаю на дискусії з українським керівництвом щодо наших подальших кроків. Ми маємо використати весь потенціал України у сфері енергоефективності, енергетики та транспортування газу”.