В НАБУ повідомили про затримання депутата Київради (доповнена)

09:54, 14 вересня 2017

Київ. 14 вересня. УНІАН. Детективи НАБУ спільно з прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури 13 вересня затримали депутата Київської міської ради та його ймовірного спільника.

Про це повідомили у прес-центрі Національного антикорупційного бюро України.

"За версією слідства, затриманий у 2010-2011 роках, перебуваючи на посаді секретаря Комісії Київради з питань земельних відносин та маючи доступ до інформації про наявність в столиці земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, організував злочинну схему заволодіння трьома з них, загальною вартістю понад 3,5 млн грн", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що суть схеми полягала в тому, що посадовець за допомогою родича заволодів земельними ділянками у Шевченківському районі м. Києва, що перебувають у комунальній власності. Після цього він легалізував здобуті злочинним шляхом ділянки, внісши їх до статутного фонду заснованого ймовірним спільником товариства.

"Наразі детективи НАБУ та прокурори САП здійснюють необхідні слідчі дії з метою отримання додаткових доказів, встановлення інших ймовірних учасників корупційної схеми, а також викриття інших епізодів незаконного заволодіння земельними ділянками на території м. Києва", - повідомили правоохоронці.

Згідно з інформацією, розслідування наведених фактів детективи НАБУ розпочали у вересні 2016 року.

Як відомо, у 2010-2011 роках посаду секретаря Комісії Київради з питань земельних відносин обіймав Сергій Кримчак.

Як повідомляли ЗМІ, за часів керівництва містом Леоніда Черновецького частину земельної ділянки на вулиці Толбухіна, 43а та 43б розділили на три ділянки та передали членам родини чинного депутата Київради від партії "Єдність" Кримчака.