У Сумах півтисячі людей прийшли попрощатися із десантником 25-ї окремої повітрянодесантної бригади (уточнено і доповнено)

21:39, 13 вересня 2017

(уточнено номер бригади, доповнено бекграундом)

Суми. 13 вересня. УНІАН. У Сумах сьогодні, 13 вересня, майже півтисячі людей попрощалися із спецпризначенцем 25-ї окремої Дніпропетровської повітрянодесантної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України (базується у Дніпропетровській області) Олексієм Озєровим.

Як передає кореспондент УНІАН, поховали бійця на Алеї слави Центрального кладовища Сум поруч із могилами понад 30 загиблих у зоні проведення антитерористичної операції побратимів. Озєров служив у київському спецпідрозділі «Беркут», потім перевівся у сумський, а останнім місцем служби була 25-та окрема повітрянодесантна бригада. Чотири рази він був у зоні АТО. Захищав Україну в таких «гарячих» точках, як Дебальцеве. Подробиці загибелі бійця не розголошуються, але відомо, що це сталося під час військових навчань.

Озєрову, який родом із Путивльського району Сумської області, було 30 років. У нього залишилися 9-річна донька, дружина та батьки.

Як повідомляв УНІАН, за інформацією прес-служби командування Високомобільних десантних військ ЗСУ, 10 вересня на Кіровоградщині внаслідок отримання вогнепальних поранень під час тренувальних вправ трагічно загинули два військовослужбовця військової служби за контрактом 25-ї ОПДБр. Водночас у прес-службі військової прокуратури Південного регіону поінформували, що 10 вересня близько 22:40 на території однієї з військових частин, що на Кіровоградщині, військовослужбовець у військовому званні «солдат» здійснив дві короткі черги у напрямку двох військовослужбовців цієї ж частини, які виконували тренувальні вправи. Унаслідок отриманих вогнепальних поранень старший сержант та солдат загинули на місці події. Військового, який завдав смертельних вогнепальних поранень двом контрактникам, затримали.