Нацполіція оголошує конкурс на 53 посади в апараті Департаменту протидії наркозлочинності - Князєв

16:07, 11 грудня 2017

Київ. 11 грудня. УНІАН. Національна поліція України оголошує конкурсний набір на заміщення 53 вакантних посад в апараті Департаменту протидії наркозлочинності.

Про це повідомив голова Нацполіції України Сергій Князєв на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

За його словами, враховуючи європейський досвід у боротьбі з наркозлочинами, необхідно змінювати підходи до роботи Департаменту протидії наркозлочинам.

«Перший крок до оздоровлення цього підрозділу зробили на початку року, призначивши на посади у цьому підрозділі рядових патрульних поліцейських та працівників Департаменту внутрішньої безпеки», - сказав він і додав: «Сьогодні Національна поліція робить наступний крок – оголошуємо конкурсний набір, поки що в апарат Департаменту протидії наркозлочинності на заміщення 53 вакантних посад»

Князєв додав, що в результаті очікує початок активної роботи із викриття міжнародних наркотрафіків.

«Ми залучили потенціал закордонних експертів – Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань (INL) Державного департаменту США та Адміністрації по боротьбі з незаконним обігом наркотиків (DEA) Міністерства юстиції США та створили оновлену модель реформування. Відповідно до нововведень, над документуванням та розслідуванням наркозлочинів працюватимуть спеціалізовані слідчі та оперативні працівники. Раніше ж цю роботу розписували на вільних слідчих та працівників оперативних служб», - пояснив він.

Князєв додав, що переможці конкурсу працюватимуть у новому офісі із сучасним обладнанням, стартова зарплатня буде вищою від зарплатні звичайного оперативного працівника, також є можливість кар’єрного росту.