У Києві на 12 га території біля озера Лебедине буде облаштовано парк

17:57, 20 квітня 2017

Київ. 20 квітня. УНІАН. Київрада прийняла рішення про створення парку відпочинку на 12,2 га території, що розташована в межах захисної смуги озера Лебедине в мікрорайоні №6-А житлового масиву Позняки у Дарницькому районі.

Як передає кореспондент УНІАН, рішення підтримали 84 із 96 зареєстрованих в сесійній залі депутатів Київради.

Цим рішенням також депутати внесли зміни в Програму розвитку зелених зон столиці та концепції формування зелених насаджень, а також доручили районному комунальному підприємству з утримання зелених насаджень здійснити організаційно-правові заходи щодо благоустрою новоствореного парку.

За словами депутата Київради Лариси Дегтярьової (фракція «Солідарність»), йдеться про створення фітнес-парку.

“Наразі ця земельна ділянка перебуває у вкрай занедбаному стані, хоча може стати одним із найпопулярніших місць відпочинку на Позняках. Крім того, створивши фітнес-парк на цій території, ми збережемо акваторію озера Лебедине та озеленених територій навколо нього і задовільнимо ініціативу місцевих жителів”, - зазначила вона.

Також Київрада сьогодні проголосувала за надання статусів скверів трьом земельним ділянкам. Йдеться про 2,2 га на вул. Амвросія Бучми біля будинків №2, №4, 6-6а та №8 у Дніпровському районі та 0,03 га на вул. Тарасівській, 23/25 у Голосіївському районі. А також сквером стала ділянка площею 0,4 га поблизу будинку №2 у пров. Ковальський та будинку № 17 на вул. Смоленській у Солом'янському районі. Цьому скверу також вирішено присвоїти ім'я загиблого бійця АТО Мирослава Мисли.

Крім того, депутати включили земельну ділянку площею 0,68 га на проспекті Перемоги, 140 до складу парку відпочинку на вул. Феодори Пушиної у Святошинському районі; загальна площа цього парку становитиме 4,37 га.