На отриманні хабара в 60 тис. грн затримано голову однієї з сільрад Київщини

17:22, 20 квітня 2017

Київ. 20 квітня. УНІАН. Сьогодні оперативники прокуратури Київської області спільно зі співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ в м.Києві та області затримали голову однієї з сільських рад Тетіївського району на хабарі в 60 тис. грн.

Як повідомили УНІАН в прес-службі прокуратури Київської області, сільський голова вимагав від громадянина неправомірну вигоду за прийняття рішення виконкомом сільської ради про визнання права власності та присвоєння адреси на нежитлові приміщення.

Після отримання підтвердження про сплату неправомірної вигоди в безготівковій формі на вказаний рахунок та надання ним обіцяного рішення виконкому, зловмисника затримано «на гарячому».

Йому висунуто підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу, додали в прокуратурі.