ВАСУ відмовив у розгляді по суті позову Шокіна про поновлення його на посаді

17:22, 20 квітня 2017

Київ. 20 квітня. УНІАН. Вищий адміністративний суд України відмовив у розгляді по суті позову екс-генпрокурора Віктора Шокіна про поновлення його на посаді.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення ухвалила колегія суддів під головуванням судді Валентина Мороза.

«У задоволенні клопотання позивача про відновлення строку звернення в суд відмовити, адміністративний позов Віктора Шокіна до президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України про визнання незаконними та скасування рішень залишити без розгляду», - заявив Мороз.

Як повідомляв УНІАН, суд взяв до провадження позов Шокіна до Верховної Ради і президента Петра Порошенка з приводу поновлення його на посаді генерального прокурора.

За даними прес-служби ВАСУ, Шокін вимагав скасувати постанову парламенту про дозвіл на його звільнення з посади генпрокурора та відповідний указ президента: «Визнати незаконною та скасувати постанову Верховної Ради від 29 березня 2016 року про надання згоди на звільнення президентом України Шокіна з посади генпрокурора. Також визнати незаконним та скасувати указ президента від 3 квітня 2016 року про звільнення Шокіна, а також указ президента від 23 червня 2016 року №269/2016. А також поновити Шокіна на посаді».