У Києві затвердили програму офіційних заходів на час проведення «Євробачення-2017»

16:50, 20 квітня 2017

Київ. 20 квітня. УНІАН. У Києві затвердили програму офіційних заходів на час проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

Як повідомили УНІАН у прес-службі Київської міської держадміністрації, підписано відповідне розпорядження КМДА № 463.

«Упродовж двох тижнів, з 30 квітня до 14 травня, очікується 20 тисяч іноземних туристів та в 2-3 рази більше внутрішніх, на яких чекає різноманітна розважальна програма: 3D-mapping-show, розважальні локації, «Kyiv art week» і багато інших цікавинок», - сказав журналістам заступник голови КМДА Олексій Резніков.

Так, офіційна церемонія відкриття «Євробачення» відбудеться 7 травня в конгресно-виставковому центрі «Парковий» (Паркова дорога, 16-А). Червону доріжку «Євробачення» розташують цього ж дня на площі Конституції та алеї біля Маріїнського палацу (від вул. Михайла Грушевського до оглядового майданчика).

Також серед офіційних заходів 9, 11, 13 травня відбудуться телевізійні шоу пісенного конкурсу «Євробачення», генеральні репетиції яких (за участю глядачів) заплановані 8, 10, 12 травня в Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15).

З 1 до 14 травня в КВЦ «Парковий» (Паркова дорога, 16-А) працюватиме Euroclub, а з 4 до 14 травня на вул. Хрещатик (від вул. Богдана Хмельницького до вул. Прорізної, включно з тротуарами) працюватиме Eurovision Village.

Окрім того, на час проведення «Євробачення-2017» на киян і гостей столиці чекатиме насичена програма культурно-мистецьких заходів.

***62-й музичний конкурс «Євробачення» відбудеться в Києві з 9 по 13 травня. У ньому візьмуть участь виконавці з понад 40 країн.