Полторак притягнув до дисциплінарної відповідальності 10 офіцерів за незадовільне розміщення 54-ї бригади на полігоні

16:20, 20 квітня 2017

Київ. 20 квітня. УНІАН. Міністр оборони Степан Полторак прийняв рішення притягнути до дисциплінарної відповідальності 10 вищих та старших офіцерів через незадовільне розміщення особового складу 54-ї бригади ЗСУ на Чугуївському полігоні.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Завершилася службова перевірка щодо фактів незадовільного розміщення особового складу 54-ї бригади на Чугуївському полігоні. Під час перевірки було виявлено ряд організаційних недоліків, що вплинули на якість умов розміщення військовослужбовців. Прийняв рішення притягнути до дисциплінарної відповідальності 10 вищих та старших офіцерів. Окрім цього, сплановано заходи щодо попередження подібних випадків у майбутньому», - написав Полторак.

Як повідомлялося, раніше волонтер Юрій Мисягін повідомив у Facebook, що, зокрема, на військовому полігоні поблизу Чугуєва Харківської області встановили умивальники без кранів.

"54-ту бригаду після року і 40 днів боїв на Світлодарській дузі вивели на відпочинок на полігон під Чугуїв. Бійці одного з батальйонів піхоти, розташувавшись в наметах, пішли вмиватися, а тут така невдача... Намет, де це можна зробити, є. Умивальники теж є. Труби до них підвели, по яких тече вода. А ось кранів немає", - написав Мисягін.

9 квітня міністр оборони Степан Полторак направив спеціальну комісію на Чугуївський полігон для перевірки умов розміщення бійців 54-ї бригади Збройних сил України.