Британія продовжує пропонувати допомогу Україні у боротьбі з російською загрозою

16:18, 20 квітня 2017

Київ. 20 квітня. УНІАН. Велика Британія продовжує пропонувати допомогу Україні у боротьбі з російською загрозою.

Про це йдеться у заяві на сайті британського уряду за підсумками зустрічі прем'єр-міністра Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Терези Мей з президентом України Петром Порошенком у Лондоні.

Зазначається, що вони привітали зміцнення двосторонніх відносин у 25-річницю встановлення дипломатичних зв’язків і підтвердили, що віддано працюватимуть над поглибленням відносин у майбутньому.

«Прем’єр-міністр чітко заявила, що Велика Британія усвідомлює загрозу з боку Росії в контексті незаконної анексії Криму та конфлікту на сході України і наголосила, що Велика Британія продовжує пропонувати допомогу у боротьбі з цією загрозою», - повідомили в уряді Сполученого Королівства.

Також сказано, що Мей та Порошенко погодилися щодо важливості збереження санкцій до повного виконання Мінських домовленостей, а також щодо шляхів подальшої спільної роботи у напрямку зміцнення двосторонньої співпраці у сфері безпеки й оборони.

Окрім того, вони обговорили порядок денний реформ в Україні. Прем’єр-міністр привітала поступ, якого було досягнуто на цей момент. Вона підтвердила, що британський уряд з нетерпінням чекає на проведення конференції з питань реформ у Лондоні 6 липня з метою зберегти темп українських реформ і надати ширшу міжнародну підтримку зусиллям України.

Порошенко подякував Мей за тісну співпрацю між двома країнами і запросив її відвідати Україну за першої нагоди.