Президент Європарламенту Таяні відвідає Україну при першій можливості - депутат ЄП Брок

16:16, 20 квітня 2017

Брюссель. 20 квітня. УНІАН. Депутат Європейського парламенту Ельмар Брок стверджує, що президент ЄП Антоніо Таяні має намір відвідати Україну при першій можливості.

Про це він заявив у четвер в Ірпені за результатами другого так званого діалогу «Жана Моне», який відбувся з 18 по 19 квітня за участю голови Верховної Ради України Андрія Парубія, лідерів та представників восьми політичних фракцій та груп українського парламенту та колишнього президента ЄП Пета Кокса, який є автором доповіді та дорожньої карти реформування українського парламенту.

За словами Брока, він перебуває в Україні за дорученням Taяні для того, щоби продовжити Меморандум про взаєморозуміння та «підтвердити ще раз, що Україна є одним з пріоритетів для Європейського парламенту».

«Я хочу підтвердити, що Таяні відвідає Україну при першій же можливості. Те, чого ви домагаєтеся у Верховній Раді, має життєво важливе значення для демократичного майбутнього України і є важливим символом надії для всього регіону», - сказав європейський депутат.