На Донеччині за дезертирство і співпрацю з терористами колишнього військовослужбовця засуджено до 6 років ув’язнення

15:38, 20 квітня 2017

Київ. 20 квітня. УНІАН. У Донецькій області за дезертирство та співпрацю з терористами колишнього військовослужбовця засуджено до 6 років позбавлення волі.

Як повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури області, 31-річного жителя Одещини звинуватили у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (участь у діяльності терористичної організації) та ч. 3 ст. 408 (дезертирство) Кримінального кодексу України.

У серпні 2014 року чоловіка було призвано до лав Збройних сил України, де він отримав звання лейтенанта. Однак вже у грудні того ж року він втік з військової частини. У січні 2015 року дезертир добровільно вступив до лав терористичної організації «ДНР», де отримав військовий квиток, зброю, форму і склав «присягу». Використовуючи позивний «Одесса», він служив терористам на посадах водія-електрика та радіотелефоніста.

Співробітники СБУ затримали чоловіка у травні 2015 року на КПВВ «Георгіївка».

Вироком Красноармійського міськрайонного суду (місто Покровськ) обвинуваченого визнано винним у вчиненні інкримінованих злочинів та засуджено до 6 років позбавлення волі.