«Нова пошта» в січні-березні збільшила кількість відправлень на 32% – до 31 млн посилок

15:21, 20 квітня 2017

Київ. 20 квітня. УНІАН. Найбільша українська компанія експрес-доставки «Нова пошта» в січні-березні 2017 року збільшила кількість відправлень на 32% порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 31 млн посилок, повідомила прес-служба компанії.

«Загальна кількість доставок «Нової пошти» по Україні за перші три місяці року перевищила 31 млн – це на 32% більше, ніж у першому кварталі минулого року. Частка доставок для клієнтів сегменту e-commerce (онлайн-торгівлі – УНІАН) становила чверть від загального обсягу», – йдеться в повідомленні.

Згідно з прес-релізом, за звітний період кількість адресних відправлень зросла більш ніж на 50% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Також на 32% зросла кількість посилок, отриманих через автоматизовані пункти видачі – поштомати.

Прес-служба зазначила, що найпопулярнішими видами відправлень є невеликі посилки і документи.

Як повідомляв УНІАН, «Нова пошта» у 2016 році збільшила кількість відправлень для клієнтів сегменту онлайн-торгівлі на 49% порівняно з 2015 роком – до 25 млн посилок.

У 2016 році порівняно з 2015 роком «Нова пошта» збільшила кількість відділень на 10% – до 2,3 тис. точок. Автопарк компанії за звітний період зросла майже на 25% і становив понад 3,6 тис. одиниць.

Компанія «Нова пошта» заснована в 2001 році як оператор із експрес-доставки, що надає послуги доставки документів, посилок і вантажів у будь-яку точку України.

Крім підприємства «Нова пошта», до групи компаній експрес-доставки входять «Нова пошта Інтернешнл» (послуга міжнародної доставки, має представництва в інших країнах), «Нова пошта логістик» (послуга виконання замовлення для корпоративних клієнтів) і «Пост Фінанс», яка під брендом Forpost надає послугу грошових переказів у відділеннях «Нової пошти».

В Україні в даний час працює майже 3 тис. відділень компанії у більш ніж 800 населених пунктах.