Надходження єдиного соціального внеску в першому кварталі перевищили запланований показник на 21,5% – ДФС

15:08, 20 квітня 2017

Київ. 20 квітня. УНІАН. Надходження єдиного соціального внеску в першому кварталі поточного року перевищили запланований показник на 21,5%, або на 7 млрд грн, і становили 38,8 млрд грн.

Про це повідомила прес-служба Державної фіскальної служби з посиланням на директора департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Павла Дроняка.

За його словами, сплата єдиного соцвнеску зросла також порівняно з аналогічним періодом минулого року – на 8,8 млрд грн.

«Надходження єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування зросли завдяки збільшенню розміру мінімальної заробітної плати. Зокрема, в березні цього року сплачено 14 млрд грн ЄСВ, додатково надійшло майже 2 млрд грн», – сказав Дроняк.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці грудня 2015 року Верховна Рада України ухвалила зміни до Податкового кодексу, якими встановила уніфіковану ставку єдиного соціального внеску (ЄСВ) на рівні 22%, тоді як раніше ставка зазначеного податку могла сягати 41%, що призвело до скорочення зборів ЄСВ у 2016 році. Але після підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3,2 тис. грн збори ЄСВ почали зростати.