Порошенко: США ніколи не визнають анексію Криму

12:59, 20 квітня 2017

Київ. 20 квітня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко переконаний, що Сполучені Штати ніколи не визнають анексію Криму.

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу Sky News, повідомляє прес-служба глави держави.

«Ніколи не мав сумнівів, що жоден американський президент, включаючи Дональда Трампа, ніколи не визнає незаконну анексію Криму», - зазначив Порошенко.

Президент нагадав про Будапештський меморандум, згідно з яким США, Велика Британія, Франція та Росія гарантували територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України.

Глава держави зауважив, що протягом тривалого часу обидві американські партії - демократів та республіканців - підтримували Україну.

«Немає сумнівів, що статус глобального лідера, який займає США, неможливо підтримувати без чіткої позиції щодо України», - наголосив Порошенко.

Він нагадав, що мав кілька телефонних розмов з президентом США Трампом, зустріч з віце-президентом Майком Пенсом, ефективні розмови з держсекретарем Рексом Тіллерсоном.

«Маємо чітку позицію: нічого про Україну без України. Це був мій месидж на Мюнхенській конференції, і ми отримали підтримку від партнерів», - додав президент.