Міністр інфраструктури голосуватиме на Кабміні за відставку голови «Укрзалізниці» і готовий запропонувати трьох кандидатів на цю посаду

12:53, 20 квітня 2017

Київ. 20 квітня. УНІАН. Міністр інфраструктури Володимир Омелян має намір голосувати за відставку голови акціонерної компанії «Укрзалізниця» Войцеха Балчуна, контракт якого закінчується в травні 2017 року.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Омелян повідомив журналістам під час другого українського інфраструктурного форуму.

«Контракт мав бути розірваний вже на другому місяці роботи Балчуна, але це питання має бути вирішене на Кабміні в травні цього року», - сказав він, додавши, що голова «Укрзалізниці» після закінчення строку контракту має буде відзвітувати перед урядом про підсумки своєї роботи.

«Я буду однозначно голосувати за його звільнення з посади. У мене є пропозиції від кількох людей. Це, зокрема, колишні залізничники як із України, так й із Західної Європи, але давайте спочатку завершимо перший етап - звільнення, а потім запропонуємо уряду цих кандидатів. Думаю, що бажаючих буде багато», - сказав Омелян, відзначивши, що таких кандидатів у нього поки що троє. При цьому міністр не назвав їхні імена.