Парубій заявляє, що про дочасні вибори ВР не йдеться

12:50, 20 квітня 2017

Київ. 20 квітня. УНІАН. Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявляє, що про дочасні вибори народних депутатів не йдеться.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на прес-конференції після зустрічі у форматі Діалогу Жана Моне, відповідаючи на запитання журналістів щодо обговорення за зустрічі питання про дочасні вибори.

“Питання дочасних виборів не піднімалося”, - сказав Парубій.

Відповідаючи на запитання, що подейкують, що про це йшла розмова на зустрічах, Парубій зазначив: “Те, що подейкують, то вони обманюють вас. Це питання не звучало, не було темою, і, очевидно, ця тема на сьогодні не є актуальною. Навпаки, наголошувалося, яку дорожню карту треба вибудувати, щоби за той термін, який залишився, ми змогли пройти шлях реформи парламенту. Хочу сказати, що цими днями, як говорять студенти, екватор цього парламенту – 2,5 роки”.

Зустріч у форматі Діалогу Жана Моне відбулася за участю представників фракцій та груп парламенту, координатора програми Європарламенту з підвищення інвестиційної спроможності ВРУ Пета Кокса і голови комітету ЄП у закордонних справах Елмара Брока.