У Кремлі заявляють, що не намагаються інтегрувати в Росію окупований Донбас

12:40, 20 квітня 2017

Москва. 20 квітня. УНІАН. У Кремлі заявляють, що не намагаються інтегрувати в Росію окупований Донбас.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков сказав журналістам, коментуючи відповідну публікацію Bloomberg.

"Саме питання (про плани Кремля) трохи абсурдне в тому плані, що вже упродовж багатьох років і президент Путін, і російські представники на найрізноманітніших рівнях говорять про це – що Москва не намагається інтегрувати в РФ невизнані республіки Донбасу – "ДНР" та "ЛНР", - сказав Пєсков.

Він назвав такі публікації "наївними" і "досить примітивними".

"Тут один план – домогтися виконання Мінських домовленостей, надати всілякий вплив разом з нашими партнерами по "нормандській четвірці" з тим, щоб сприяти тому, щоб Київ сам міг знайти вихід з тих наслідків, які виникли після "громадянської війни" і "силового перевороту" у Києві три роки тому", - сказав Пєсков і наголосив, що це "внутрішня українська проблема".

Як відомо, Росія в березні 2014 року після введення військ анексувала український Крим і почала дестабілізувати обстановку на Донбасі. РФ поставляє терористам "ЛДНР" озброєння і направляє на Донбас найманців і свої регулярні війська. З середини квітня 2014 року в ряді районів Луганської і Донецької областей йдуть бойові дії.

12 жовтня 2016 року президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія в 2014 році була змушена захищати російськомовне населення" на Донбасі і в Криму.