Паспорт для виїзду за кордон та дипломатичний паспорт Насірова будуть направлені на зберігання до ДМС - САП

19:20, 19 квітня 2017

Київ. 19 квітня. УНІАН. Паспорт для виїзду за кордон та дипломатичний паспорт відстороненого голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова будуть направлені на зберігання до Державної міграційної служби України.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці САП у Facebook.

У прокуратурі зазначили, що за наслідками розгляду Апеляційним судом міста Києва 19 квітня апеляційної скарги захисника Насірова на ухвалу слідчого судді про арешт майна, вилученого під час обшуку за місцем мешкання підозрюваного в смт Козин, скасовано ухвалу суду першої інстанції та частково задоволено апеляційну скаргу в частині повернення окремих речей, вилучених під час обшуку.

"В частині повернення, серед інших речей, паспортів для виїзду за кордон та дипломатичного паспорту інформуємо, що на виконання ухвали слідчого судді від 07.03.2017 про застосування до Насірова запобіжного заходу, вказані паспорти будуть направлені до Державної міграційної служби України, де будуть зберігатись", - йдеться у повідомленні.

Водночас, картка для реєстрації та голосування в системі інформаційного обслуговування народних депутатів України, посвідчення народного депутата, а також тимчасове посвідчення народного депутата будуть направлені до Верховної Ради України.

"Разом з тим, все майно, на яке може бути накладено стягнення з метою відшкодування збитків, завданих кримінальним правопорушенням, залишено під арештом", - зауважили у САП.