Порошенко обговорив з Мей розширення безпекового співробітництва та підтримку Британії в проведенні реформ

19:05, 19 квітня 2017

Київ. 19 квітня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко обговорив з прем’єр-міністром Великої Британії Терезою Мей розширення безпекового співробітництва між країнами, підтримку Британії в проведенні українських реформ та питання візової лібералізації для українських громадян з боку Лондона.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Порошенко заявив журналістам після переговорів з-міністром Великої Британії сьогодні в Лондоні.

«Ми обговорили розширення безпекового співробітництва», - заявив він.

«Я можу підтвердити, що прем’єр-міністр запропонувала, щоби Британія брала участь у цілій низці програм реформ. Я думаю, що в тому числі може бути ефективною співпраця в розробці та імплементації законодавства щодо служби фінансових розслідувань, яке я дав доручення доопрацювати, внести і зробити це максимально ефективним і не корумпованим (органом), ліквідувавши податкову міліцію», - додав президент.

«Ми обговорили співпрацю в імплементації судової реформи з урахуванням британських радників, британського досвіду і авторитету британської судової системи. Підняли питання візової лібералізації для українських громадян», - зауважив глава держави.