Підготовка до будівництва індустріального парку Sigma Park Yarychiv на Львівщині розпочнеться у квітні - Гройсман

16:56, 19 квітня 2017

Київ. 19 квітня. УНІАН. Підготовка до будівництва індустріального парку Sigma Park Yarychiv площею 25 гектарів у селі Старий Яричів Львівської області розпочнеться у квітні, повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

«У квітні розпочнеться підготовка до будівництва одного з найбільших логістичних парків у Західній Україні Sigma Park Yarychiv площею 25 гектарів. Вже за два роки в селі Старий Яричів за 20 кілометрів від Львова діятимуть кілька великих і десятки дрібних іноземних підприємств, які створять близько 8 тис. робочих місць», - повідомив прем'єр.

За словами Гройсмана, відкриття парку дозволить залучити до бюджету села додатково близько 40-50 млн грн на рік.

«Упевнений, що створення таких індустріальних парків дасть нам можливість здійснити економічний прорив. Дякую засновникам за реальний крок до економічного зростання! І сподіваюся на підтримку з боку народних депутатів відповідного законодавства про індустріальні та технологічні парки, яке дозволить цей розвиток активніше стимулювати», - зазначив глава уряду.

Як повідомляв УНІАН, Гройсман закликав парламент ухвалити законодавство для стимулювання розвитку індустріальних і технопарків.

За даними Мінекономрозвитку, в Україні на даний момент зареєстровано 19 індустріальних парків.