Інститут національної пам’яті в Києві зазнав чергового нападу

16:16, 19 квітня 2017

Київ. 19 квітня. УНІАН. Український інститут національної пам’яті в Києві зазнав чергового нападу – цього разу невідомі розбили шибку.

Про це повідомив директор УІНП Володимир В’ятрович на своїй сторінці у Facebook.

«Знову - розбите вікно будинку на Липській 16, де знаходиться Український інститут національної пам'яті. Ще один дрібний хуліганський вчинок, якщо оцінювати його окремо, не беручи до уваги попередні напади на Інститут протягом останніх місяців. Саме так, на жаль, досі розглядає їх поліція», - написав В’ятрович.

Як повідомляв УНІАН, 16 лютого невідомі облили червоною фарбою вхід до УІНП. Також того дня сталася спроба нападу на В'ятровича, тілесних пошкоджень він не зазнав. Троє осіб були затримані.

1 березня невідомі підпалили двері Українського інституту національної пам'яті. Того ж дня віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко попросив правоохоронні органи посилити охорону УІНП у зв’язку із нападами на установу.

3 березня невідомі залишили поховальний вінок біля дверей Українського інституту національної пам’яті з ім’ям та прізвищем його директора В’ятровича.