У Запоріжжі судитимуть ще одного поліцейського за переслідування активістів під час Революції гідності

15:52, 19 квітня 2017

Київ. 19 квітня. УНІАН. У Запоріжжі до суду направлено обвинувальний акт стосовно працівника поліції за переслідування активістів під час Революції гідності.

Про це повідомляється на сайті Генеральної прокуратури України.

Зокрема, згідно з повідомленням, прокуратурою Запорізької області «скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадження за ч. 1 ст. 371 КК України (завідомо незаконне затримання) стосовно діючого працівника поліції».

В ГПУ зауважили, що вказана особа підозрюється у завідомо незаконному затриманні учасника мирної акції протесту 26 січня 2014 року біля будівлі Запорізької обласної ради.

При цьому у відомстві нагадали, що минулого місяця до суду направлено матеріали справи стосовно ще одного працівника поліції, який обвинувачується у скоєнні аналогічного злочину.

Крім того, у провадженні слідчих прокуратури області перебуває ще одне кримінальне провадження за підозрою працівника поліції у завідомо незаконному затриманні учасників мирних акцій протесту, досудове розслідування у якому зупинено у зв’язку із розшуком підозрюваного.