Порошенко обговорив з британськими парламентаріями питання співробітництва по лінії НАТО

14:22, 19 квітня 2017

Київ. 19 квітня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко обговорив з британськими парламентаріями питання співробітництва між Україною та Великою Британією по лінії НАТО.

Як повідомили УНІАН у прес-службі глави Української держави, про це йшлося під час зустрічі Порошенка з лідером фракції правлячої Консервативної партії Девідом Лідінгтоном, головою «групи дружби» у зв’язках з Україною у британському парламенті сером Джеральдом Говартом та головою Комітету парламенту у закордонних справах Кріспіном Блантом.

«Сторони високо оцінили активний характер міжпарламентського діалогу між Україною та Великою Британією, зокрема контакти по лінії двосторонніх парламентських «груп дружби», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Порошенко позитивно відзначив відвідання Донбасу делегацією Комітету Палати громад парламенту Великої Британії та підготовлені за підсумками цієї поїздки рекомендації щодо необхідності продовження режиму санкцій проти РФ.

Крім того, під час зустрічі були обговорені питання українсько-британського співробітництва по лінії НАТО та хід реалізації програми структурних реформ в Україні.

Також окрему увагу було приділено зміцненню міжлюдських контактів між двома державами та вивченню англійської мови.